ÜRÜNLER
MKM 545 - Taş yıkama makinesi

MKM 545 Taş yıkama makinesi, çeşitli kumaş kalitelerindeki hazır giyim ürünlerinin taş yıkama, normal yıkama, ağartma, durulama ve pigment boyama gibi yıkama uygulamalarında en iyi sonuca ulaşılması için tasarlanmıştır. 

MKM 545, invertör tarafından kontrol edilen özel redüktör sistemli mekanizması sayesinde seçilen her yıkama programında en yüksek verimlilikte çalışır. 10 -40 devir/dk arasında arzu edilen her hızda çalışma yapar. Yıkanan malların kolay boşaltılmasını sağlamak amacıyla makineyi işlem tamamlandığında öne yatıran hidrolik bir sistemi mevcuttur 

Önden yüklemeli tipteki ve AISI 316L paslanmaz çelik kalitesinden imal edilmiş bu yıkama makinesinin taş ve kimyasal yıkamalarda 250 kg, normal yıkamalarda 500 Kg kapasitesi vardır. Bu makine, işlem sırasında tüm fonksiyonlarının yazılım desteğiyle kumanda edilmesine olanak tanıyan, 99 farklı reçeteyi hafızasında barındırabilecek PLC sistemiyle kontrol edilir. 

Bir başka önemli özelliği ise, flatrack konteynırlar yerine müşterilerimiz açısından lojistik ve ticari olarak büyük bir avantaj olan high cube konteynırlarda taşınabilir olmasıdır. 

Opsiyonel donanımlar:

• Boyama Işlemi Için Kimyasal Tank (2 Büyük Tank, 1 Küçük Tank) ve Pompa
• Yıkama Işlemi Için Kimyasal Tank
• Harici ısı Eşanjörü
• Elektrik Panosu Soğutması Için Klima

Farklı Fotoğraflar:

© 2017 DANIŞ Makina Turizm San. ve Tic Ltd.Şti