ÜRÜNLER
MKM 525-D Taş yıkama ve boyama makinesi

MKM 525-D Boyama ve Yıkama makinesi, çeşitli kumaş kalitelerindeki hazır giyim ürünlerinin boyama ve Yıkama uygulamalarında en iyi sonuca ulaşılması için tasarlanmıştır. Hem taş yıkama hem de boyama özelliklerine sahip bu makine, boyama sipraşileri olmadığı takdirde yıkama işlemlelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Önden yüklemeli tipteki ve AISI standartlarında paslanmaz çelikten imal edilmiş bu yıkama ve boyama makinesinin değişik ürün tiplerine göre 200 Kg Enzim ve taş yıkama kapasitesi vardır.

Bu yıkama ve boyama makinesi, işlem sırasında tüm fonksiyonlarının yazılım desteğiyle kumanda edilmesine olanak sağlayan, 99 farklı reçeteyi hafızasında barındırabilecek PLC sistemiyle kontrol edilir. 10 -100 devir/dk arasında arzu edilen her hızda çalışma yapabilir.

Bu makineye, 150 Lt. hacimli 2 adet özel kimyasal karıştırıcı tank dahil edilmiştir. İçerisinde pompa bulunan bu tanklar, seçilmiş olan programa uygun olarak otomatik bir biçimde çalışmaktadır. Makine üzerinde bulunan özel buhar kollektörleri, ısınma süresinin azalmasını sağlarken, kullanılan enerji alanında büyük bir avantaj sağlar.

Farklı Fotoğraflar:

© 2017 DANIŞ Makina Turizm San. ve Tic Ltd.Şti