ÜRÜNLER
D-2216 - Buharlı kurutma makinesi

D-2216 Buharlı kurutma makinesi, çeşitli kumaş kalitelerindeki hazır giyim ürünlerinin kurutulmasında en az buhar, enerji ve zaman kullanımıyla en iyi sonuçları elde etmek için tasarlanmıştır. 

Önden yüklemeli tipteki bu makine, AISI 316L kalitesindeki paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve 100Kg kapasitede her türlü konfeksiyon mamulünü kurutabilecek özelliktedir. Makinenin operasyon sistemi manuel olarak kumanda edilmektedir. 

Kurutma işlemi, makinenin alt sabit gövdesinin iki farklı tarafına yerleştirilmiş, 350 adet 1/2 inch kanatlı borudan imal edilmiş, 2 grup halindeki ısıtıcılar sayesinde en verimli şekilde gerçekleşir. Makinenin gövdesi çift cidarlı olup, ısı kaybını önleyici şekilde imal edilmiştir. 

Mal dolumu ve boşaltılması makinenin ön cephesindeki camlı kapaktan yapılmaktadır. Tüm göstergeler ve kontrol paneli makinenin ön tarafına yerleştirilmiştir. 

Özel bir filtre, makineyi koruyacak şekilde pislik tutma görevini yerine getirir. Bunun yanı sıra, kurutucu fan sessiz ve yüksek güçte çalışır. 

Opsiyonel donanımlar:

• Elektronik kontrol paneli
• Nem Kontrol Cihazı
• Dokunmatik Ekran ve PLC
• İnvertör
• Elektrik Panosu Soğutması Için Klima

Farklı Fotoğraflar:

© 2017 DANIŞ Makina Turizm San. ve Tic Ltd.Şti