ÜRÜNLER
MKM 480 - Taş yıkama makinesi

MKM 480 Taş yıkama makinesi, çeşitli kumaş kalitelerindeki hazır giyim ürünlerinin taş yıkama, normal yıkama, ağartma, durulama ve pigment boyama gibi yıkama uygulamalarında en iyi sonuca ulaşılması için tasarlanmıştır. 

MKM 480, invertör tarafından kontrol edilen özel redüktör sistemli mekanizması sayesinde seçilen her yıkama programında en yüksek verimlilikte çalışır. 10 -40 devir/dk arasında arzu edilen her hızda çalışma yapar. Yıkanan malların kolay boşaltılmasını sağlamak amacıyla makineyi işlem tamamlandığında öne yatıran hidrolik bir sistemi mevcuttur. 

Önden yüklemeli tipteki ve AISI 316L paslanmaz çelik kalitesinden imal edilmiş bu yıkama makinesinin taş ve kimyasal yıkamalarda 175 kg, normal yıkamalarda 350 kg kapasitesi vardır. Bu makine, hem otomatik hem de manuel kullanıma olanak sağlayabilen ve tüm fonksiyonların bir arada kumanda edilebildiği bir elektronik panel ile kontrol edilir. 

Bir başka önemli özelliği ise, flatrack konteynırlar yerine müşterilerimiz açısından lojistik ve ticari olarak büyük bir avantaj olan high cube konteynırlarda taşınabilir olmasıdır. 

Opsiyonel donanımlar:

• Boyama İşlemi İçin Kimyasal Tank (2 Büyük Tank, 1 Küçük Tank) ve Pompa
• Yıkama İşlemi Için Kimyasal Tank ve Pompa
• Harici ısı Eşanjörü
• Dokunmatik Ekran ve PLC
• Elektrik Panosu Soğutması İçin Klima

Farklı Fotoğraflar:

© 2017 DANIŞ Makina Turizm San. ve Tic Ltd.Şti