ÜRÜNLER
D-2217 - Gazlı Kurutma Makinesi

D-2217 Gazlı Kurutma Makinesi, çeşitli kumaş kalitelerindeki hazır giyim ürünlerinin kurutulmasında en az gaz, enerji ve zaman kullanımıyla en iyi sonuçları elde etmek için tasarlanmıştır. 

Önden yüklemeli tipteki bu makine, AISI 316L kalitesindeki paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve her türlü konfeksiyon mamulünü kurutabilecek özelliktedir. 

Kurutma işlemi, makinenin özel gaz ünitesi ve fan sistemi sayesinde en verimli şekilde kısa sürede gerçekleşir. Bu makinenin, gaz yanma odası yüksek güvenlik önlemlerine sahip olup, düşük maliyetle fazla enerji üretmek amacıyla özel olarak üretilmiştir. Makinenin operasyon sistemi otomatiktir ve bir elektronik panel kontrolü ile yürütülmektedir. Makinenin tamburu, kurutma süresini kısaltmak için, hem sağ hem de sol yöne dönebilmektedir. 

Özel bir filtre, makineyi koruyacak şekilde pislik tutma görevini yerine getirir. 

Makinenin Kurutma Sistemi:

Makinenin üst bölümüne yerleştirilmiş 90 adet paslanmaz gaz nipeli sayesinde, makinenin iç sıcaklığı, maksimum 120 C’ye kadar asgari gaz tüketimiyle güvenli bir şekilde ulaşır. 

Bu makine, 180 kg. ürünü 60 dakikada kurutabilme özelliğine sahiptir. 

Makinenin Operasyon Sistemi:


Bu makine, ön yüzüne yerleştirilmiş kontrol paneli aracılığıyla tam otomatik olarak çalışır. Zaman ve sıcaklık ayarı, gaz ateşleme ve gaz kesme işlemleri otomatik olarak düzenlenir. Güvelik ayarları, tamburun sağa ve sola dönmesi ve diğer otomatik ayarlar, kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilir. Makinenin mevcut çalışma durumu, ekran üzerinden takip edilebilir. Bu sistem, kullanıcıya kolaylık sağlamak ve güvenliği ön planda tutmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Farklı Fotoğraflar:

© 2017 DANIŞ Makina Turizm San. ve Tic Ltd.Şti